Konkursy

• Praca plastyczna grupy IIIa (ZDJĘCIE PONIŻEJ) uczestniczy w konkursie plastycznym "BUKIET DLA POLSKI" organizowanym w ramach obchodów setnej rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości. O wynikach konkursu poinformujemy. Życzymy powodzenia i trzymamy kciuki.

2018-05-13, 21:42 Jola G
  • Dziewczynki z grupy I i II (Ania , Iga i Julia ) reprezentowały nasze przedszkole w międzyprzedszkolnym konkursie plastycznym "Zima jak z bajki". Wszystkie dziewczynki zostały nagrodzone za udział pięknymi dyplomami. Gratulujemy.

2018-05-13, 21:14 Jola G
  • 11.05.2018r. Z przyjemnością prezentujemy prace konkursowe, które pokazują kreatywność pomysłów rodziców i ich pociech. Teraz będziemy mogli wykorzystać gry do wspólnych zabaw i rozwijania zainteresowań matematycznych dzieci. Z pośród 12 prac, które wpłynęły na konkurs, niezależne Jury wyłoniło zwycięzców. Wszyscy

2018-05-12, 22:06 Elżbieta Ptaszek
  • W Dobrodzieńskim Ośrodku Kultury i Sportu odbył się dziś Minifestiwal Piosenki Przedszkolnej, na którym nasze przedszkole reprezentowały: Oliwia Bonk, Monika Danielczuk, Oliwia Witek. Dziękujemy dziewczynom za wspaniałe występy, a Monice gratulujemy za zajęcie 3-go miejsca w swojej kategorii wiekowej.

2018-05-11, 12:31 Promyk _
  • Dzieci z naszego przedszkola uczestniczyły w międzyprzedszkolnym konkursie plastycznym o tematyce ekologicznej pt. "Ptaki występujące w Polsce" organizowanym przez Ligę Ochrony Przyrody. Laureatami konkursu są: Kajetan Janicki (III miejsce)opiekun: D. Margan Julia Newlaczyl (wyróżnienie) opiekun D. Margan Izabela Niewęgłowska (wyróżnienie) opiekun:

2018-05-10, 14:09 Jola G
  • Konkurs Fotograficzny dla Dzieci i ich Rodziców „W rodzinnym obiektywie- piękno naszej okolicy”. Osoby, które chcą wziąć udział mogą dostarczać zdjęcia fotografując Nową- Hutę i okolice podczas wiosennych spacerów. Konkurs Fotograficzny dla Dzieci i ich Rodziców Serdecznie zapraszamy wszystkie dzieci z naszego przedszkola wraz

2018-05-07, 21:08 Kinga Stępniak
  • PUBLICZNE PRZEDSZKOLE W KRZECZOWIE SERDECZNIE ZAPRASZA WSZYSTKIE PRZEDSZKOLAKI DO UDZIAŁU W KONKURSIE PLASTYCZNYM PT. „WIOSENNE DRZEWO”.

2018-05-04, 15:39 Izabela Legutek
  • Zapraszamy do udziału w VI Mini Olimpiadzie Matematycznej dzieci z mysłowickich przedszkoli

2018-04-26, 19:13 Jadwiga Pieszczyk
  • Wyniki gminnego konkursu plastycznego pt. „KAPELUSZ PANI WIOSNY” I Kategoria 3-4 – latki: I. Kornelia Nabożny – Niepubliczne Przedszkole w Budach Głogowskich II. Alicja Kuźniar – Publiczne Przedszkole w Wysokiej Głogowskiej III. Maksymilian Terpin – Niepubliczne Przedszkole w Rogoźnicy Wyróżnienie: Milena Król –

2018-04-25, 12:30 Edyta Drzał
  • Lenka z grupy "Słoneczek" odebrała nagrodę za udział w międzyprzedszkolnym konkursie plastycznym "Zdrowo jem - rosnę duży" zorganizowanym przez panie z Przedszkola Publicznego nr 8 z Oddziałami Integracyjnymi we Włocławku. Lence gratulujemy !!!

2018-04-24, 00:06 Dorota Rafinska