Konkursy

• Nasze przedszkole otrzymało dyplom za udział w konkursie na wykonanie budki lęgowej "Zaprośmy ptaki do Tarnowa".

2018-06-17, 22:04 Anna Wolak
  • Wyróżnienie w międzyprzedszkolnym konkursie plastycznym pt. "Korowód postaci z polskich legend" w postaci dyplomu i upominku otrzymały dziewczynki z oddziału IV.

2018-06-17, 21:54 Anna Wolak
  • Dzieci z grupy I i grupy III wzięły udział w międzyprzedszkolnym konkursie plastycznym - II edycji „Pomysł na własną książkę wraz z ilustracjami” na temat „Polska żyje w nas i naszym mieście”. Chłopiec z grupy I zajął II miejsce a dziewczynka z grupy III zdobyła wyróżnienie w konkursie. Dzieci otrzymały dyplomy oraz nagrody. Gratulujemy!

2018-06-15, 09:10 Beata Witek
  • Dzieci z grupy II naszego przedszkola wzięły udział w Międzyprzedszkolnym Konkursie Plastycznym o tematyce ekologicznej pod hasłem: "Każdemu sercu bliska, ochrona środowiska". Praca dziewczynki z oddziału II została doceniona i wyróżniona, zdobyła dyplom oraz nagrodę. Organizatorem konkursu było Przedszkole nr 20 w Tarnowie. Celem konkursu było kształtowanie

2018-06-15, 08:52 Beata Witek
  • W dniu 07 czerwca odbył się Międzyprzedszkolny Przegląd "Mam Talent" organizowany przez Przedszkole Publiczne Nr 19 w Tarnowie. Nasze przedszkole reprezentowała dziewczynka z grupy IV, która wykonała dwa utwory na skrzypcach, wykazując się dużym talentem. Uczestnicy przeglądu otrzymali dyplomy i nagrody. Gratulujemy.

2018-06-15, 08:35 Beata Witek
  • Dnia 06 czerwca dzieci z oddziału I oraz IV wzięły udział w konkursie recytatorskim pt. "Każdemu sercu bliska ochrona środowiska", którego organizatorem było Przedszkole Publiczne Nr 20 w Tarnowie. Celem konkursu było rozwijanie zdolności recytatorskich dzieci, kształtowanie postaw ekologicznych oraz prezentacja umiejętności dzieci. Przedszkolaki wykazały

2018-06-09, 19:33 Beata Witek
  • 02 czerwca dzieci z oddziału IV reprezentowały nasze przedszkole w XVI Tarnowskiej Olimpiadzie Przedszkolaków. Starszaki próbowały swoich sił w konkurencjach sportowych. Wszystkie przedszkolaki biorące udział w zawodach zdobyły medale.

2018-06-09, 19:23 Beata Witek
  • 24 kwietnia dziewczynki z grupy III reprezentowały nasze przedszkole w konkursie piosenki "Aleją gwiazd po złoty mikrofon",którego organizatorem było Przedszkole Publiczne Nr 26 w Tarnowie.Zaprezentowały swoje talenty wokalne śpiewając piosenkę "Przybyli ułani pod okienko".

2018-06-09, 18:55 Beata Witek
  • 3 czerwca odbył się Gminny Konkurs Ekologiczny w Majkowicacj, na najpiękniejszy EKO-STRÓJ. Nasze przedszkole reprezentowała wychowanka grupy najmłodszej Joanna Smulska, która zaprezentowała Eko- Strój Krakowski. Joasia zachwyciła wszystkich jako EKO-KRAKOWIANKA I zdobyła wyróżnienie. SERDECZNIE GRATULUJEMY!!!

2018-06-09, 16:09 Ewelina Dudek
  • 3 czerwca w Majkowicach, podczas corocznego Gminnego Dnia Dziecka, nasza wychowanka Barbara Szewczyk wzięła udział w przeglądzie piosenki dziecięcej i przepięknie zaprezentowała piosenkę pt. "Kocham Cię Mamo". Basiu serdecznie GRATULUJEMY!!!

2018-06-09, 16:03 Ewelina Dudek