Publikacje nauczycieli

• 24 października w naszym przedszkolu odbyło się uroczyste pasowanie na przedszkolaka. Krasnoludki zaprezentowały rodzicom przygotowany wcześniej program artystyczny, co wzbudziło gromkie brawa i wywołało uśmiechy na twarzach wszystkich gości. Po pasowaniu przez panią dyrektor, nowi, już pełnoprawni przedszkolacy otrzymali dyplomy i drobne upominki.

2017-12-12, 20:44 Renata Dubiel
  • – To prawda…. – mruknął Puchatek, spoglądając w lustro i klepiąc się po brzuszku. – Nie liczy się rozmiar. Liczy się puchatość! Dzień Misia w grupie „Kotki” był pełen radości i śmiechu. Wszystkie dzieci ze swoimi najukochańszymi misiami pozowały do zdjęć, wspólnie jadły śniadanko, kołysały je do snu, by potem

2017-12-12, 20:38 Monika Boratyńska
  • 24 października odwiedzili nas zaskakujący muzycy. Nie pokazywali instrumentów, które znaliśmy, ale przedmiot, który może być wykorzystywany, jako instrument. Tymi przedmiotami okazały się najprzeróżniejsze dzwonki, bohaterowie spotkania muzycznego pod hasłem "W krainie dzwonów, dzwonków i dzwoneczków". Dzieci zapoznały

2017-12-12, 20:36 Renata Dubiel
  • Przedszkolaki z naszego przedszkola wraz z zaproszonymi gośćmi rozpoczęły pracowity czas przedświąteczny od wykonania pięknych stroików świątecznych. Pracy było dużo, jednak czas miło płynął w rodzinnej i świątecznej atmosferze. Serdecznie dziękujemy naszym gościom za zaangażowanie.

2017-12-12, 20:32 Edyta Wilgocka-Pawlak
  • 12 grudnia przedszkolaki z grupy III powitały licznie przybyłych gości: rodziców, starsze i młodsze rodzeństwo, dziadków. Pani dyrektor złożyła wszystkim świąteczne życzenia i zaprosiła na przedstawienie bożonarodzeniowe, które przygotowały nauczycielki wraz z dziećmi. Wszyscy wspólnie śpiewali kolędy, w które obfitowały Jasełka.

2017-12-12, 20:12 Beata Janiak
  • Dzień Pluszowego Misia od kilku lat jest okazją do miłych spotkań organizowanych w naszej szkole przez panią Alicję Klimę. W tym roku sympatyczny Miś stał się bohaterem programu patriotycznego, w którym wzięła również udział zerówka. Nasza grupa wystąpiła w strojach krakowskich oraz opaskach z misiami. W ten sposób podkreśliliśmy swój

2017-12-12, 20:10 Monika Boratyńska
  • Dnia 5 grudnia Teatr lalek MAG wprowadził nas w magię Świąt Bożego Narodzenia dzięki przedstawieniu „O aniołku, który zgubił dzwoneczek”. Piękna świąteczna sceneria i kolorowe lalki – kukiełki zachwyciły dzieci. Wszyscy byli bardzo ciekawi i przejęci przygodą która spotkała głównego bohatera.

2017-12-12, 19:34 Iwona Rosłońska
  • 24 października Puchatki postanowiły same przygotować jabłuszkowe, bardzo zdrowe chipsy. Taka smaczna przekąska powinna znaleźć się w każdym domu, szczególnie zimą, gdy naturalnych witamin jest bardzo mało. Niestety tym razem nie udało się zachować zapasów na zimę- Puchatki wcinały suszone płatki jabłek tak szybko, że aż im się uszy trzęsły ;)

2017-12-12, 19:25 Renata Dubiel