Publikacje nauczycieli

• Wszystkim Rodzicom składamy najserdeczniejsze podziękowania za całoroczną współpracę i życzymy, by okres wakacyjny był czasem odpoczynku i radości. Z okazji długo wyczekiwanych wakacji życzymy wszystkim przedszkolakom bezpiecznych i słonecznych wakacji, niezapomnianych wrażeń, uśmiechu na co dzień oraz szczęśliwego powrotu do przedszkola:)

2020-07-08, 12:21 Przedszkole nr 7

2020-07-08, 12:21 Przedszkole nr 7
  • 24 czerwca 2020 r w niecodziennej scenerii i atmosferze pożegnaliśmy sześciolatki z grupy "Pszczółki". Nasze najstarsze Przedszkolaki otrzymały pamiątkowe tabla, dyplomy, oraz drobne prezenty wraz z życzeniami udanych wakacji i samych sukcesów w szkole. Była też chwila by wykonać pamiątkowe zdjęcia i uronić kilka łez wzruszenia.

2020-07-07, 22:40 Lidia Łuczak
  • Wakacje to wspaniały wesoły czas i my w ten czas nie próżnujemy :) Otóż postanowiliśmy z naszą Panią wyjść na boisko i pobawić się w rozgrywki sportowe :) Sport to zdrowie, ćwiczenia usprawniają, wzmacniają i wspomagają organizm :) Więc graliśmy, biegaliśmy, robiliśmy slalomy - jednym słowem super się bawiliśmy :)

2020-07-07, 09:55 Hanna Pietraszko
  • W czerwcu 2020 r. do Rodziców wychowanków Publicznego Przedszkola Nr 4 w Pile, została skierowana ankieta. Celem ankiety było: poznanie opinii Rodziców na temat edukacji zdalnej w przedszkolu w okresie zawieszenia zajęć w sytuacji zagrożenia epidemicznego. Uzyskane wyniki posłużą do doskonalenia naszej pracy w przyszłości. Ankiety zostały wysłane

2020-07-05, 17:02 Aneta Cieślik
  • Tu znajdziecie zdjęcia z naszych wakacyjnych zabaw w przedszkolu ;-)

2020-07-02, 21:32 Żaneta Klimek
  • „Certyfikat wzorowej placówki” - udział w ogólnopolskim projekcie edukacyjnym W roku szkolnym 2019/2020 nasze przedszkole realizowało ogólnopolski projekt „Mały Miś w świecie wielkiej literatury” wydawnictwa MAC Edukacja podczas, którego zrealizowane były moduły takie jak: Czytające przedszkolaki, Dzień Pluszowego Misia,

2020-07-02, 21:05 Dorota Kańkowska
  • Do grona dzieci odnoszących sukcesy w ogólnopolskich konkursach plastycznych dołączył także 4-letni Jakub Gierłach, który zdobył II miejsce w konkursie pt. „Przedszkole w moim domu” zorganizowanym przez przedszkole nr 9 w Mysłowicach. Jakub wykonał bardzo ciekawą pracę przedstawiającą jego sposób na spędzanie czasu w domu w czasie pandemii.

2020-07-02, 20:58 Dorota Kańkowska
  • „Tak w przedszkolu było miło Tyle czasu się tu było, Dziś żegnamy swe przedszkole Bo czas myśleć już o szkole…” 26 czerwca 2020 r. odbyła się Uroczystość pożegnania przedszkola przez sześciolatków. W tym roku szkolnym odbyła się ona inaczej niż zwykle ze względu na panującą sytuację /pandemia/. Została zorganizowana na

2020-07-02, 20:50 Dorota Kańkowska
  • Samorządowe Przedszkole w Modliborzycach podjęło wyzwanie #GaszynChallenge. Zebrane pieniądze przeznaczamy dla małej Tosi, chorej na ciężką chorobę – SMA (rdzeniowy zanik mięśni). Pozdrawiamy i wszystkim dzieciaczkom życzymy zdrowia. https://www.youtube.com/watch?v=CwvIVYGWTB8&feature=youtu.be