• W Naszym przedszkolu odbywają się zajęcia judo połączone z ćwiczeniami ogólnorozwjowymi. Uczymy się na nich wytrzymałości, orientacji w przestrzeni, schematu oraz świadomości ciała oraz dyscypliny. Zapraszamy do boejrzenia zdjęć w galerii :)

2014-11-10, 11:34 Aleksandra Miszczuk
  • 6 października postanowiliśmy upiec ciasto. Jednak nie było to zwykłe ciasto, a super zdrowe- ciasto marchewkowe. Założyliśmy fartuszki i zabraliśmy się do roboty! Ciasto wyszło wyborne. Dzieci uwielbiają zajęcia kulinarne, uczymy się na nich czytania przepisów, ustalania proporcji produktów oraz ćwiczymy motorykę małą i koordynację ruchową. Zapraszamy

2014-11-10, 11:28 Aleksandra Miszczuk
  • Nasze przedszkolaki uwielbiają zajęcia z hipoterapii. Daje im to wiele radości i cudownych doświadczeń w obcowaniu z tymi pięknymi zwierzętami. Nie możemy się doczekać kolejnych spotkań z konikami :)

2014-11-10, 11:15 Aleksandra Miszczuk
  • 6 listopada 2014 r. "Stokrotki" miały okazję wziąć udział w zajęciach "Spotkanie z muzyką etniczną".Przedszkolaki poszerzyły swoją wiedzę na temat instrumentów z odległych krajów. Na chwilę przeniosły się w góry, nad morze i do lasu. Nie tylko wysłuchały dźwięków,ale bezpośrednio mogły zagrać na tych instrumentach.

2014-11-10, 11:03 Bernadeta Otrombke
  • W piątek 7 listopada w naszym przedszkolu odbyło się pasowanie dzieci z grupy maluszków na przedszkolaka i dzieci z najstarszej grupy na starszaka. Pasowanie poprzedziły piękne występy dzieci, piosenki, wiersze i tańce były główną atrakcją tego dnia. Debiut maluchów był niezapomnianym przeżyciem dla dzieci i ich rodziców. Mimo tremy występ

2014-11-10, 10:56 Małgorzata Wasińczuk
  • Dzieci z naszego przedszkola odwiedziły MIEJSKIE CENTRUM INFORMACJI TURYSTYCZNEJ, na to spotkanie zaprosiła nas mama Andrzejka z grupy starszaków. Na spotkaniu tym dzieci poznały najatrakcyjniejsze miejsca naszego miasta, nauczyły się także sposobu pozyskiwania informacji dotyczących poznawania atrakcji turystycznych na planach i mapach miast. Po tak ciekawym i inspirującym

2014-11-10, 10:54 Małgorzata Wasińczuk
  • Minął już drugi miesiąc w przedszkolu. Był to czas w którym dzieci poznawały otoczenie, twórczo pracowały i świetnie się bawiły.

2014-11-10, 10:48 Agnieszka Ogrodowczyk
  • Wszyscy są odpowiedzialni za ducha patriotyzmu, a przede wszystkim rodzina, przedszkole, szkoła. Młodych ludzi powinien pociągać dobry przykład osób szczerze zatroskanych o Polskę. Patriotyzm trzeba w narodzie pielęgnować i to jest zadanie dla nas wszystkich. Dlatego wychowanie patriotyczne jest w pełni realizowane w naszym przedszkolu poprzez poznanie symbolów

2014-11-10, 10:43 Karolina Szepietowska-Osiak
  • Z okazji zbliżającego się Święta Niepodległości w naszym przedszkolu jak co roku przeprowadzone zostały zajęcia o tematyce patriotycznej. Dzieci z grup "Tygrysków" i "Kocurków" poznały symbole narodowe: Flagę, Godło, Hymn, wykonały także kotyliony narodowe.

2014-11-10, 10:18 Katarzyna Dąbrowa
  • Zajęcia badawcze w grupie Radosne Obłoczki. Podczas zabaw dzieci poznawały jak działają zmysły: smaku, dotyku, wzroku, słuchu, węchu. Doświadczanie świata przy pomocy zmysłów jest jednym ze sposobów poznawania rzeczywistości, przynoszącym nie tylko dobre efekty edukacyjne, ale także radość i satysfakcję dzieci.

2014-11-10, 09:10 mgr Renata Kułakowska