• Ostatnio nasze maluszki wykonały piękne prace plastyczne, związane z obecną porą roku i jej darami. Zobaczcie sami, te grzybki wyglądają jak prawdziwe, zerwane prosto z lasu! ;) Więcej zdjęć na naszym profilu na Facebooku.

2017-10-16, 11:31 Magdalena Pławecka
  • PRZEDSZKOLACZEK DOBRZE WIE, JAK MA W GRUPIE BAWIC SIĘ..... Tegoroczną uroczystość pasowania na przedszkolaka dzieci debiutujących w PS nr 3 połączyliśmy ze Swiętem DYNI. Na wstepie tego sympatycznego spotkania maluchyi zaprezentowały przed publicznościa wiersze, piosenki i taniec. Następnie zostali uroczyście wcieleni w grono przedszkolaków poprzez akt pasowania

2017-10-16, 10:20 Wieslawa Dudek
  • Ciastolinę uwielbiamy! Tworzymy niepowtarzalne dzieła a przy okazji ćwiczymy sprawność palców i dłoni. Przyjemne łączymy z pożytecznym :-)

2017-10-16, 10:16 Anna Peplińska
  • 13 października dzieci oglądały przedstawienie „Od psotniczka do Szewczyka Dratewki”.

2017-10-16, 10:15 Agnieszka Napierała
  • Przygotowaliśmy pieczywo, masło, wędliny, warzywa. Każdy dostał własny nożyk do smarowania, wcześniej ustaliliśmy zasady w jaki sposób go używać. Powstały wspaniałe, kolorowe i smaczne kanapki. Zniknęły z talerza bardzo szybko. Wniosek jest jeden - nic nie smakuje tak, jak własnoręcznie przygotowane śniadanie :-) zapamiętamy!

2017-10-16, 10:08 Anna Peplińska
  • Oto nasze przedszkolaki z oddziału przedszkolnego w Tarzymiechach podczas występu z okazji Dnia Nauczyciela. Przedszkolaki były super przygotowane i wyszło świetnie!

2017-10-16, 10:03 Edyta Wilgocka-Pawlak
  • W piątek 13 października rozpoczęliśmy cykl naszych cotygodniowych spotkań z piłka nożną. Dzięki panu Rafałowi, który jest nauczycielem wychowania fizycznego w pobliskiej szkole podstawowej, mamy możliwość trenowania ulubionej gry - piłki nożnej. W ostatni piątek odbyły się pierwsze zajęcia na hali sportowej. Dzieci miały możliwość zapoznania się z

2017-10-16, 09:53 Emilia Kowara
  • Oto nasze 4-latki podczas świętowania dnia marchewki. Przedszkolaki przebrane były w pomarańczowe stroje i z opaskami na głowach poznawały zalety warzyw a zwłaszcza marchewki...Wyciskały sok z pomarańczy którym częstowały wszystkie Panie i dzieci z przedszkola..

2017-10-16, 09:47 Edyta Wilgocka-Pawlak
  • 13 października w piątek zakończyło się głosowanie na prace plastyczne pt."Jesienne drzewo". Na konkurs wpłynęło 18 przepięknych prac. Po przeliczeniu głosów , czego dokonała rada rodziców z dyrekcją, wyniki przedstawiają się następująco : I miejsce - Daniel Miśko , II miejsce Julia Niklas, III miejsce Adam Miśko. Serdecznie im gratulujemy

2017-10-16, 05:23 Małgorzata Sodolska
  • Jesień to doskonały czas na owocowe zbiory i kształtowanie u dzieci prawidłowych zasad odżywiania. W sali pojawił się piękny kącik pełen pachnących warzyw i owoców. Dzieci zapoznały się z ich nazwami,dowiedziały się jaki mają wpływ na nasze zdrowie i dlaczego powinniśmy je spożywać.

2017-10-15, 23:56 Ewa Kwoczała