Dzień Babci i Dziadka w przedszkolu 05.02.2018r

Rudolph Giuliani

W dniu 5-go stycznia 2018r na uroczystość do przedszkola w Wyszkowie przybyli, bardzo licznie, dziadkowie przedszkolaków. Na początku przypomniano jak ważną rolę w życiu każdego dziecka pełnią dziadkowie.

Ukochanym babciom i dziadkom dziękowano za cierpliwość, opiekę i czas, jaki poświęcają swoim wnuczętom oraz za ogrom bezinteresownej miłości. Następnie złożono życzenia dużo zdrowia oraz tego aby wnuczęta dostarczały powodów do dumy i radosnego uśmiechu.

Przedszkolaki bardzo wdzięcznie i szczerze wyraziły swoje przywiązanie i szacunek kochanym Babciom i Dziadkom prezentując program artystyczny.
Swoim najbliższym dzieci wręczyły niespodzianki przygotowane w przedszkolu wspólnie ze swoimi paniami.

Uroczystość zakończono wspólną gościną przy stole z herbatką, kawką, ciastem
Dziadkowie tradycyjnie zostali przez swoje wnuki zaproszone do tańca i brali udział w kilku konkursach które zorganizowały panie Ula i Iwona.

Był to dzień niezwykły, nie tylko dla dzieci, ale także dla zaproszonych gości, dzień pełen wzruszeń, uśmiechów, radości. Dziękujemy wszystkim gościom za świetną zabawę i życzymy życia najdłuższego, szczęścia i zdrowia dobrego!

A maom Sandry, Alana i Nikoli dziękujemy za pomoc podczas uroczystości :-)
wpis edytowano 2018-02-06, 21:43