SPOTKANIE Z MGR INŻ. KINGĄ KOŁODZIEJ - DIETETYCZKĄ

W ramach realizacji projektu zorganizowane zostało SPOTKANIE Z DIETETYKIEM Kingą Kołodziej, która wspólnie z siostrą Joanną Kołodziej przeprowadziły prelekcję dla dzieci i ich rodziców.
Dzieci uczestniczyły czynnie w tym spotkaniu, rozmawiając na temat zdrowego odżywiania, omówiły piramidę zdrowego odżywiania, uzupełniały plansze tematyczne, a następnie wspólnie z gośćmi i rodzicami wykonywały zdrowe przekąski, które później wszyscy ze smakiem spożywali.

Wszystkich przybyłych gości powitała Pani Dyrektor Przedszkola Lucyna Gondek, która również podziękowała wszystkim nauczycielom, pracownikom przedszkola, rodzicom za pomoc w przygotowaniu tego spotkania.

Swoją obecnością zaszczyciła nas również Dyrektor Gminnego Zespołu Obsługi Szkół i Przedszkoli Pani Małgorzata Jaworska.

Bardzo serdecznie dziękujemy wszystkim rodzicom i pracownikom przedszkola, którzy czynnie włączyli się w przygotowania tego spotkania.

wpis edytowano 2013-11-25, 22:07